מאמרים

מחשבים ניידים זעירים – הפתרון המושלם לנסיעות

מחשבים ניידים זעירים – הפתרון המושלם לנסיעות

מחשבים בכלל ומחשבים ניידים בפרט הם כיום סוג של אביזר חובה – כמעט אין אנשים אשר אין להם לפחות מחשב בבית, ולמרבית הצעירים יש גם מחשבים ניידים, בין אם לצרכי עבודה, ארונות אמבטיה, לימודים או כל סיבה אחרת.

ניתן כמובן למצוא כיום מחשבים ניידים במגוון רחב של גדלים ומאפיינים טכניים, המיוצרים ומשווקים על ידי מגוון רחב של חברות שונות מהתחום. כך, מייצרים מחשבים ניידים על פי דרישות שונות ומשתנות, על מנת להתאימם לצרכים שונים של אנשים שונים. ספציפית, מחפשים אנשים רבים אחר מחשבים ניידים קומפקטיים במיוחד, לצרכי נסיעות כאלו ואחרות. במקרה זה, מומלץ בחום לבחון את האפשרות של מחשב נייד זעיר, המכונה בישראל – "נטבוק".

מחשבים ניידים זעירים אלו (ה"נטבוקים") משווקים בישראל במגוון רחב של יצרנים וגדלים, החל ממסך בגודל 10 אינטש ועד מסך בגודל 13.3 אינטש, ומיוצרים על ידי מגוון חברות וביניהן חברת דל, לנובו, אייסר, אסוס ועוד. מחשבים ניידים "זעירים" אלו מהווים פתרון מושלם עבור מי שמבלה הרבה זמן בדרכים ומעוניין ליהנות מהשירותים השונים שמעניק לנו מחשב, וביניהם אינטרנט, תוכנות "אופיס" (מעבד תמלילים, גיליונות חישוביים, בניית מצגות וכד'.

המשך מאמר