מאמרים

myHomework – האפליקציה שכל סטודנט צריך - חלק שני

אז מה בעצם מייחד את האפליקציה – myHomework? מה היא מציעה לנו בתור סטודנטים, אשר יכול לייעל ולשפר את החיים שלנו?

ובכן, כאמור עבור סטודנטים במסגרת אקדמאית, עבודות ושיעורי בית רבים הם עניין שבשגרה. האפליקציה הזו תסייע לנו בתחום החשוב ביותר בכל הנוגע לשיעורי בית ועבודות להגשה – שמירה על סדר. האפליקציה מאפשרת לנו לסדר בצורה הנוחה מבחינה וויזואלית את כל המטלות השונות שאנחנו מקבלים על פי תאריכים וזמנים. כך למשל, נקבל תזכורות לפני מועדים להגשת שיעורי בית או עבודות כאלו ואחרות, מספיק זמן מראש על מנת שנוכל לארגן את לוח הזמנים שלנו בהתאם. האפליקציה בעצם הופכת להיות המזכירה האישית שלנו בכל הנוגע למטלות בית הספר שלנו, המטלות אותן עלינו לעשות בעצמנו בבית, מטלות עליהן לא נקבל תזכורת מהמרצה או החברים לכיתה (וגם אם נקבל מהם תזכורת – תמיד עדיף שלא להסתמך על זה...).

בסך הכל, מדובר באפליקציה פשוטה ובסיסית מבחינה טכנית, אך בעלת ערך עצום עבור סטודנטים עמוסים ועסוקים, אשר אין להם יותר מדי זמן או תשומת לב לפרטים הקטנים והמציקים, כמו תאריכי הגשת עבודות וכד'. אפליקציה זו היא דוגמה מושלמת לאופן בו אפליקציה קטנה ופשוטה יכולה לסייע לנו בחיי היום יום. האפליקציה הינה חינמית, וניתנת להורדת ברשת כמובן.

לפרטים נוספים, כמו גם אפליקציות לימודים מועילות ומובילות נוספות, כנסו ללינק המצורף - http://mashable.com/2009/08/25/back-to-school-iphone/

חזרה לחלק ראשון